Wynajmij mobilną powierzchnię reklamową na mojej walizko-kamero-billboardo-hulajnodze. Dotrzyj z komunikatem do projektantów, startupowców i przedsiębiorców, których spotykam na targach, festiwalach i konferencjach o dizajnie i nowych technologiach w różnych miejscach świata.

Na stronie TrendNomad.com opisuję projekty, idee i osoby, które poznałem podczas wyjazdów na targi, festiwale i konferencje dotyczące dizajnu, elektroniki konsumenckiej i nowych technologii. Jeśli organizujesz wydarzenie na jeden z wymienionych tematów i zależy Ci na obecności przedstawicieli mediów, dodaj moje nazwisko do listy akredytowanych dziennikarzy.

A może chcesz, abym stanął na scenie i opowiedział szerszej publiczności o rodzących się trendach? Z przyjemnością podzielę się wiedzą. Na blogu publikuję tylko część informacji o wytropionych przeze mnie tendencjach. Podczas wystąpień na żywo omawiam znacznie więcej tematów.

Do współpracy zapraszam też przedstawicieli firm zainteresowanych podsumowaniami na temat tendencji w dizajnie i elektronice konsumenckiej dopasowanymi do profilu danej działalności. Chciałbym podzielić się z Państwem moją wiedzą na zamkniętym spotkaniu i doradzić, jak wykorzystać przekazane informacje w rozwoju Państwa biznesu.

Ponadto chętnie nawiążę współpracę z firmami, które swój wizerunek budują na podstawie wartości związanych z dizajnem i podróżowaniem. Sklepy online, linie lotnicze, sieci hoteli, pośrednicy miejsc noclegowych – jesteśmy dla siebie stworzeni. Zachęcam do wynajmowania mobilnej powierzchni reklamowej na mojej walizko-kamero-billboardo-hulajnodze, by dotrzeć z komunikatem do projektantów, startupowców i przedsiębiorców, których spotykam na targach, festiwalach i konferencjach o dizajnie i nowych technologiach w różnych miejscach świata.

Podsumowując, moje usługi dla firm obejmują:
1. Trendwatching. Otwarte i zamknięte wykłady, prezentacje i konsultacje na temat tendencji w dizajnie i nowych technologiach konsumenckich. Inspiruję, informuję, wskazuję kierunku rozwoju.
2. Moderowanie konferencji o dizajnie, nowych technologiach i biznesie (takich jak BiznesUP! czy Brand Innovation).
3. Prowadzenie spotkań prasowych o dizajnie i nowych technologiach.
4. Wynajem mobilnej powierzchni reklamowej na walizko-kamero-billboardo-hulajnodze.

Zapraszam do współpracy. Gdziekolwiek jestem, zawsze* jestem dostępny pod telefonem i mejlem: +48 605 421 271, michal@trendnomad.com.
* Chyba że właśnie lecę samolotem lub prowadzę wykład czy konferencję. Obiecuję: oddzwonię!